Senica

Autoškola, ktorá sa vie prispôsobiť !!! 

Nové vozidlá, nový prístup a stará kvalita od skúsených inštruktorov - Ladislav Hlavička, Martin Strýček, Zuzana Maderičová,Peter Pastucha a Michal Chovanec. Ak hľadáte autoškolu, ktorá vás naučí jazdiť a dodržiavať pravidlá cestnej premávky, tak práve teraz ste ju našli. Vedzte, že nieje naučiť ako naučiť a nie je inštruktor ako inštruktor. 

Sme k žiakom príjemní a nepreflákame ani jednu hodinu. Všetko robíme pre to, aby ste sa naučili ovládať vozidlo a aby ste boli spokojní s prístupom inštruktorov.

Prednosťou ktorú veľmi oceňujú naši klienti je prispôsobivosť. Skrátka prídite, povedzte aké máte problémy s časom a my vám ,,ušijeme autoškolu na mieru,,.

Na výcvik vás privezieme a po jazdách zase odvezieme naspäť domov. Učebné pomôcky máte zdarma. Dĺžka kurzu maximálne dva mesiace. 

Výcvikové vozidlá Škoda Rapid v plnej výbave, pre vaše pohodlie.

Inštruktori:
Ladislav Hlavička, mob.  0940 436 979
Zuzana Maderičová, Michal Chovanec, Martin Strýček, Peter Pastucha.

 

Kancelária: Iveta Končitá, mob. 0940 436 992

V kancelárii sme v pracovných dňoch  od 08,00 - 16,00 hod, email:senica@evolutika.sk

Facebook facebook: Autoškola-Evolutika

 

INFORMÁCIE

Kurzy otvárame pravidelne a to každú stredu o 15,00 hod. Takto na začiatok kurzu nečakáte. Zavolajte, pošlite email, prihláste sa cez web stránku alebo príďte osobne. Radi vás uvítame a ponúkneme to najlepšie čo vieme.

Najbližší kurz otvárame 9.1.2019 o 15,00 hod.

 

Pre zväčšenie kliknite na mapku

Prihlasovací formulár: